Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSX 600F
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MN49PD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-11-03 |
| Eerste registratie NL | 1992-03-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 63 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
Leerlooier 7G
9502 KG Stadskanaal
Telefoon 1:
0634011754