Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Buell Lightning X1
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MXGB06 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.490 |
| Laatste registratie | 2026-04-28 |
| Eerste registratie NL | 2010-02-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.199 cc |
| Vermogen | 65 kW |
| Gewicht ledig | 210 kg |
| Gewicht rijklaar | 217 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
Leerlooier 7G
9502 KG Stadskanaal
Telefoon 1:
0634011754