Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Continental GT
Meer informatie
Modeljaar: 2016
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 02MSJN |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Klassieker |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 779 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 535 cc |
| Vermogen | 21 kW |
| Gewicht ledig | 175 kg |
| Gewicht rijklaar | 184 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107