Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Suzuki Intruder C800
Aanvullend
Brandstof injectie, Hak/teen schakelen, Highwaysteps, Navigatie systeem, Passing lamps, Sissybar, Tassenset, Treeplanken, Valbeugels, Windscherm
Meer informatie
Modeljaar: 2005
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MPVT67 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.067 |
| Laatste registratie | 2025-10-17 |
| Eerste registratie NL | 2006-06-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 805 cc |
| Vermogen | 39 kW |
| Gewicht ledig | 260 kg |
| Gewicht rijklaar | 267 kg |
| Geluid stationair | 103 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107