Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Honda VT1300 CX ABS
Aanvullend
ABS, Cobra uitlaat, Hypercharger, Powercommander, Sissybar
Meer informatie
Modeljaar: 2010
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MXJS31 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.159 |
| Laatste registratie | 2026-03-12 |
| Eerste registratie NL | 2010-04-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.312 cc |
| Vermogen | 42,5 kW |
| Gewicht ledig | 299 kg |
| Gewicht rijklaar | 309 kg |
| Gewicht maximum | 469 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Payload capacity | 160 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107