Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Piaggio Carnaby 300
Meer informatie
Modeljaar: 2010
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MXSP39 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 405 |
| Laatste registratie | 2024-10-03 |
| Eerste registratie NL | 2010-06-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 278 cc |
| Vermogen | 16 kW |
| Gewicht ledig | 164 kg |
| Gewicht rijklaar | 174 kg |
| Gewicht maximum | 350 kg |
| Geluid stationair | 84 dB |
| Payload capacity | 176 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149