Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
MV Agusta Turismo Veloce RC
Meer informatie
Modeljaar: 2021
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 17MZFB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.513 |
| Laatste registratie | 2025-09-17 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Vermogen | 81 kW |
| Gewicht ledig | 221 kg |
| Gewicht rijklaar | 228 kg |
| Gewicht maximum | 417 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Payload capacity | 189 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349