Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
MV Agusta F3 675
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 97MGHJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.730 |
| Eerste registratie NL | 2015-12-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 675 cc |
| Vermogen | 94,2 kW |
| Gewicht ledig | 179 kg |
| Gewicht rijklaar | 190 kg |
| Gewicht maximum | 370 kg |
| Geluid stationair | 106 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149