Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
MV Agusta Brutale 1078 RR
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 70MKGD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.277 |
| Laatste registratie | 2025-08-23 |
| Eerste registratie NL | 2018-12-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.078 cc |
| Vermogen | 106 kW |
| Gewicht ledig | 197 kg |
| Gewicht rijklaar | 210 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149