Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki VN900 Custom
Meer informatie
Laadvermogen: 196 kg
GVW: 458 kg
2 zitplaatsen
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MVDT07 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.095 |
| Laatste registratie | 2025-09-26 |
| Eerste registratie NL | 2009-03-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 903 cc |
| Vermogen | 37 kW |
| Gewicht ledig | 262 kg |
| Gewicht rijklaar | 278 kg |
| Gewicht maximum | 458 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Hoge Traan 17
9351 VV Leek
Telefoon 1:
0634011754