Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
KTM 390 Duke
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED koplampen, Smartphone integratie
Meer informatie
Laadvermogen: 192 kg
GVW: 335 kg
2 zitplaatsen
Schadevrij
Gereserveerd (verkocht o.v.)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 85MGFV |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 586 |
| Laatste registratie | 2024-09-19 |
| Eerste registratie NL | 2015-10-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 373 cc |
| Vermogen | 32 kW |
| Gewicht ledig | 143 kg |
| Gewicht rijklaar | 150 kg |
| Gewicht maximum | 335 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 185 kg |
Hoge Traan 17
9351 VV Leek
Telefoon 1:
0634011754