Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki VN1600 Mean Streak
Meer informatie
2 zitplaatsen
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 47MPVD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.792 |
| Laatste registratie | 2026-03-24 |
| Eerste registratie NL | 2022-02-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.552 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 313 kg |
| Gewicht rijklaar | 320 kg |
Hoge Traan 17
9351 VV Leek
Telefoon 1:
0634011754