Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Eliminator 500
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Garantie: 48 MAANDEN GARANTIE
| Kenteken | 31MBB4 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 828 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 451 cc |
| Vermogen | 33,4 kW |
| Gewicht ledig | 169 kg |
| Gewicht rijklaar | 176 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349