Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki Intruder C800LC
Meer informatie
Modeljaar: 2011
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZVT73 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.221 |
| Laatste registratie | 2025-10-14 |
| Eerste registratie NL | 2011-07-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 805 cc |
| Vermogen | 39 kW |
| Gewicht ledig | 265 kg |
| Gewicht rijklaar | 277 kg |
| Gewicht maximum | 490 kg |
| Geluid stationair | 85 dB |
| Payload capacity | 213 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061