Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda VT750S Shadow
Meer informatie
Laadvermogen: 196 kg
GVW: 419 kg
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Gratis afleverbeurt (zonder meerprijs)
| Kenteken | MZLP37 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 869 |
| Laatste registratie | 2025-04-16 |
| Eerste registratie NL | 2011-04-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 745 cc |
| Vermogen | 32 kW |
| Gewicht ledig | 223 kg |
| Gewicht rijklaar | 232 kg |
| Gewicht maximum | 419 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 187 kg |