Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda VT750C2 Shadow Ace
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MDDL89 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.032 |
| Laatste registratie | 2026-03-05 |
| Eerste registratie NL | 2000-06-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 745 cc |
| Vermogen | 33 kW |
| Gewicht ledig | 229 kg |
| Gewicht rijklaar | 236 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149