Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda CMX500 Rebel
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Fabrieksgarantie (72 maanden)
| Kenteken | 04MBB7 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 779 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 471 cc |
| Vermogen | 34 kW |
| Gewicht ledig | 184 kg |
| Gewicht rijklaar | 191 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061