GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Heritage Classic
Aanvullend
Alarmsysteem, Hellingshoeksensor
Meer informatie
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?187 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | 47MJVP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.146 |
| Laatste registratie | 2026-03-07 |
| Eerste registratie NL | 2018-07-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.449 cc |
| Vermogen | 47 kW |
| Gewicht ledig | 328 kg |
| Gewicht rijklaar | 335 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |