GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Yamaha XSR700
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), LED achterlichten, LED koplampen
Meer informatie
Schadevrij
3 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?136 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | 88MTRT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.103 |
| Laatste registratie | 2026-03-05 |
| Eerste registratie NL | 2024-03-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Vermogen | 54 kW |
| Gewicht ledig | 183 kg |
| Gewicht rijklaar | 190 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |