Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FJR1300
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Topkoffer, Zijkoffers
Meer informatie
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?112 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
| Kenteken | 90MBSJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.362 |
| Laatste registratie | 2025-04-18 |
| Eerste registratie NL | 2013-03-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.298 cc |
| Vermogen | 105 kW |
| Gewicht ledig | 271 kg |
| Gewicht rijklaar | 291 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |