Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Scrambler Desert Sled
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED achterlichten
Meer informatie
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
CO?-uitstoot (NEDC): 119 g/km
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 96MLGG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.600 |
| Laatste registratie | 2026-04-15 |
| Eerste registratie NL | 2019-09-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 803 cc |
| Vermogen | 54 kW |
| Gewicht ledig | 198 kg |
| Gewicht rijklaar | 205 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 66 Nm |
| Fuel tank capacity | 14 liter |