GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Moto Morini Seiemmezzo 650 STR
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth telefoonvoorbereiding, full-LED koplampen, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, metaalkleur, navigatie online
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Topsnelheid: 170 km/u
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Vermogen | 45 kW |
| Gewicht ledig | 200 kg |
| Torque | 54 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |