Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, kleur rood, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen
Meer informatie
Modeljaar: 1993
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 41MZRT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.856 |
| Laatste registratie | 2026-02-18 |
| Eerste registratie NL | 2026-02-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 890 cc |
| Vermogen | 81,6 kW |
| Gewicht ledig | 178 kg |
| Gewicht rijklaar | 185 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 93 Nm |
| Fuel tank capacity | 14 liter |