Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster 821
Meer informatie
Laadvermogen: 199 kg
GVW: 390 kg
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | 77MRXF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.515 |
| Laatste registratie | 2024-07-05 |
| Eerste registratie NL | 2022-11-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 821 cc |
| Vermogen | 79 kW |
| Gewicht ledig | 191 kg |
| Gewicht rijklaar | 205 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 102 dB |
| Payload capacity | 185 kg |