Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster 696
Meer informatie
Modeljaar: 2009
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MVRL59 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.102 |
| Laatste registratie | 2025-05-13 |
| Eerste registratie NL | 2009-06-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 696 cc |
| Vermogen | 55 kW |
| Gewicht ledig | 172 kg |
| Gewicht rijklaar | 183 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 207 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061