Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1250 RT
Aanvullend
Fabrieksgarantie
Meer informatie
Modeljaar: 2023
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 02MXZZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 697 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 272 kg |
| Gewicht rijklaar | 279 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349