Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 1200 GT Pro
Meer informatie
Modeljaar: 2022
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 97MBB9 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 228 |
| Laatste registratie | 2026-04-28 |
| Eerste registratie NL | 2026-04-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.160 cc |
| Vermogen | 110,4 kW |
| Gewicht ledig | 238 kg |
| Gewicht rijklaar | 245 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349