Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XT660R
Meer informatie
Modeljaar: 2011
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZLD60 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 828 |
| Laatste registratie | 2026-05-22 |
| Eerste registratie NL | 2011-03-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 660 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 172 kg |
| Gewicht rijklaar | 184 kg |
| Gewicht maximum | 367 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 183 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349