Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
MV Agusta Brutale 920
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 89MFBB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.747 |
| Laatste registratie | 2026-05-12 |
| Eerste registratie NL | 2014-05-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 921 cc |
| Vermogen | 96 kW |
| Gewicht ledig | 197 kg |
| Gewicht rijklaar | 210 kg |
| Gewicht maximum | 393 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
| Payload capacity | 183 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349