Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Yamaha Tracer 9
Meer informatie
Modeljaar: 2021
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 96MNSP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-10-04 |
| Eerste registratie NL | 2021-03-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 890 cc |
| Vermogen | 87,5 kW |
| Gewicht ledig | 206 kg |
| Gewicht rijklaar | 213 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149