Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha X-Max 400
Meer informatie
Modeljaar: 2013
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 07MNDK |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 600 |
| Laatste registratie | 2025-11-21 |
| Eerste registratie NL | 2020-07-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 395 cc |
| Vermogen | 23,18 kW |
| Gewicht ledig | 202 kg |
| Gewicht rijklaar | 211 kg |
| Geluid stationair | 84 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149