Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XV750 Virago
Aanvullend
Tankpanel leer, Tassenset, Windscherm
Meer informatie
Modeljaar: 1933
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MR54LK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 692 |
| Laatste registratie | 2026-03-24 |
| Eerste registratie NL | 1993-04-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 749 cc |
| Vermogen | 44 kW |
| Gewicht ledig | 235 kg |
| Gewicht rijklaar | 242 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107