GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Yamaha MT-07
Aanvullend
ABS, Akrapovic Sportdemper, Dealer Onderhouden, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Fly Screen, Gear Shift Indicator, Handvat verwarming, Inruil Mogelijk, Korte Kentekenplaat Houder, Led Verlichting, Onderhoudsboekje Aanwezig, Origineele onderdelen erbij, Origineel N.L. Motor, Perfecte staat, Radiateur Cover, Solo Seat Cover, Tankpad, Valdoppen, Van Eerste Eigenaar, Verstelbare Alu. Hendels
Meer informatie
Modeljaar: 2015
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 69MFZS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 813 |
| Laatste registratie | 2026-04-30 |
| Eerste registratie NL | 2015-07-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Vermogen | 55 kW |
| Gewicht ledig | 172 kg |
| Gewicht rijklaar | 182 kg |
| Gewicht maximum | 355 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 173 kg |