Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha MT-09
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bluetooth, Kleur mat, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Navigatiesysteem, Smartphone integratie, ASR
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 44MBD7 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.559 |
| Laatste registratie | 2026-04-04 |
| Eerste registratie NL | 2026-04-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 890 cc |
| Vermogen | 87,5 kW |
| Gewicht ledig | 182 kg |
| Gewicht rijklaar | 189 kg |
| Gewicht maximum | 414 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Payload capacity | 225 kg |
Mispelhoefstraat 39
5651 GK Eindhoven
Telefoon 1:
0614416522