Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Aprilia RS 660
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Cruise control, Dimlichten automatisch, Koplampen adaptief, LED dagrijverlichting, LED koplampen, ASR
Meer informatie
2 zitplaatsen
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 36MZPD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.546 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 659 cc |
| Vermogen | 73,5 kW |
| Gewicht ledig | 174 kg |
| Gewicht rijklaar | 181 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
Mispelhoefstraat 39
5651 GK Eindhoven
Telefoon 1:
0614416522