Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Aprilia Tuono 1000 R
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MRTP68 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.882 |
| Laatste registratie | 2026-03-07 |
| Eerste registratie NL | 2007-04-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Vermogen | 98 kW |
| Gewicht ledig | 195 kg |
| Gewicht rijklaar | 209 kg |
| Gewicht maximum | 401 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 192 kg |