Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FZ8
Meer informatie
Modeljaar: 2011
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZRZ47 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.221 |
| Laatste registratie | 2025-07-11 |
| Eerste registratie NL | 2011-05-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 779 cc |
| Vermogen | 78,1 kW |
| Gewicht ledig | 202 kg |
| Gewicht rijklaar | 216 kg |
| Gewicht maximum | 410 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 194 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061