Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
25e Wil Hartog Rit
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1200 GS Adventure
Meer informatie
Modeljaar: 2011
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZGG35 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.708 |
| Laatste registratie | 2026-04-02 |
| Eerste registratie NL | 2011-03-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 81 kW |
| Gewicht ledig | 234 kg |
| Gewicht rijklaar | 256 kg |
| Gewicht maximum | 475 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 219 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061