Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FJR1300
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MSNV25 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.252 |
| Laatste registratie | 2026-05-25 |
| Eerste registratie NL | 2008-02-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.298 cc |
| Vermogen | 106 kW |
| Gewicht ledig | 275 kg |
| Gewicht rijklaar | 282 kg |
| Gewicht maximum | 476 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 194 kg |