Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha FJR1300
2006, 122.300 km, € 3.890, BronsMeer informatie
Modeljaar: 2006
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MPVP40 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.476 |
| Laatste registratie | 2026-04-03 |
| Eerste registratie NL | 2006-06-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.298 cc |
| Vermogen | 106 kW |
| Gewicht ledig | 271 kg |
| Gewicht rijklaar | 291 kg |
| Gewicht maximum | 503 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 212 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107