Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger Sport 660
Meer informatie
Modeljaar: 2022
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 89MZBJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.255 |
| Laatste registratie | 2025-08-26 |
| Eerste registratie NL | 2025-07-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 660 cc |
| Vermogen | 59,6 kW |
| Gewicht ledig | 199 kg |
| Gewicht rijklaar | 206 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111