Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi Stelvio 1200
Meer informatie
Modeljaar: 2011
TLM'S G3 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZRJ80 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.060 |
| Laatste registratie | 2026-02-20 |
| Eerste registratie NL | 2011-05-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.151 cc |
| Vermogen | 77,3 kW |
| Gewicht ledig | 257 kg |
| Gewicht rijklaar | 281 kg |
| Gewicht maximum | 495 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
| Payload capacity | 214 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111