Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Triumph Street Twin
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 98MPTH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.214 |
| Laatste registratie | 2025-10-18 |
| Eerste registratie NL | 2022-04-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 900 cc |
| Vermogen | 40,44 kW |
| Gewicht ledig | 208 kg |
| Gewicht rijklaar | 215 kg |
| Gewicht maximum | 425 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 210 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111