Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi Stelvio 1200
Meer informatie
Modeljaar: 2013
Geen Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 97MNFL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.304 |
| Laatste registratie | 2024-03-12 |
| Eerste registratie NL | 2020-08-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.151 cc |
| Vermogen | 77,3 kW |
| Gewicht ledig | 272 kg |
| Gewicht rijklaar | 296 kg |
| Gewicht maximum | 495 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
| Payload capacity | 199 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111