Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
CFMOTO 800MT-X
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Emissieklasse: Euro 5
De getoonde prijs is inclusief EUR?599 afleverkosten.
| Kenteken | 82MZTT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 24 maanden |
| BPM | € 1.118 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 799 cc |
| Vermogen | 67 kW |
| Gewicht ledig | 213 kg |
| Gewicht rijklaar | 220 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111