Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
CFMOTO 450CL-C
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
2+3 Jaar Garantie
De getoonde prijs is inclusief EUR?599 afleverkosten.
| Kenteken | 28MZLS |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 24 maanden |
| BPM | € 731 |
| Laatste registratie | 2025-11-28 |
| Eerste registratie NL | 2025-11-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 449 cc |
| Vermogen | 32,5 kW |
| Gewicht ledig | 176 kg |
| Gewicht rijklaar | 183 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111