Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple 1050
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 81MZJG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.347 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 110 kW |
| Gewicht ledig | 201 kg |
| Gewicht rijklaar | 208 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149