Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple 1050
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 17MLLJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.015 |
| Laatste registratie | 2025-01-26 |
| Eerste registratie NL | 2020-03-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 110 kW |
| Gewicht ledig | 201 kg |
| Gewicht rijklaar | 208 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |