Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki Intruder C1500
Aanvullend
Brandstof injectie, Driver backrest, Hak/teen schakelen, Kofferset, Sissybar, Treeplanken, Valbeugels, Windscherm
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 74MFDX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.753 |
| Laatste registratie | 2024-05-31 |
| Eerste registratie NL | 2014-06-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.462 cc |
| Vermogen | 58 kW |
| Gewicht ledig | 350 kg |
| Gewicht rijklaar | 363 kg |
| Gewicht maximum | 560 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Payload capacity | 197 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107