Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Piaggio MP3 500 LT Sport
Meer informatie
Modeljaar: 2022
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | JZD75L |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.642 |
| Laatste registratie | 2026-02-19 |
| Eerste registratie NL | 2026-02-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 493 cc |
| Vermogen | 32 kW |
| Gewicht ledig | 182 kg |
| Gewicht rijklaar | 282 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149